تحریم‌ را شکست می‌دهیم/ جوانان راه‌حل مشکل کشورند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع بزرگ بسیجیان فرمودند: اقتصاد ملی کشور می‌تواند تحریم را شکست دهد و به حول و قوه الهی، تحریم‌ها را شکست خواهیم داد و شکست تحریم به معنای شکست آمریکاست و آمریکا باید با این شکست، یک سیلی دیگر از ملت ایران بخورد.

به گزارش پایگاه مقاومت شهدای مدافع حرم شهرداری لطیفی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در همایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج و اجتماع باشکوه ده‌ها هزار نفر از بسیجیان و جوانان پُرشور و انقلابی در ورزشگاه یک‌صد هزارنفری آزادی تهران حضور یافتند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان کردند: این جلسه بزرگ در موقعیت بسیار حساسی تشکیل‌شده است: ازیک‌طرف سیاست‌های آمریکای جهان‌خوار؛ ازیک‌طرف قدرت‌نمایی جوان‌های مؤمن و پیروزی‌های پیاپی در میدان‌های مختلف؛ ازیک‌طرف مشکلات اقتصادی کشور و تنگی معیشت بخش بزرگی از مردم؛ و از طرفی حساس شدن و به تکاپو افتادن نخبگان کشور که این وضعیت، آن‌ها را حساس کرده و به تکاپو و تلاش فکری و عملی وادار کرده است.

ایشان تصریح کردند: اگر دشمن در ما وحدت، احساس قدرت، احساس وظیفه و عزم راسخ مشاهده کند، عقب می‌نشیند؛ اما اگر احساس کند ضعف و اختلاف بین مسئولین کشور هست، هم‌جهتی وجود ندارد، یا بین مردم و مسئولین فاصله افتاده است، تشویق می‌شود که شدت عمل خود را زیاد کند. همه توجه کنند: هم جوانان، هم مسئولین، باید به دشمن پیام قدرت بدهیم نه پیام ضعف.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای یادآور شدند: جمعیت ۱۰۰ هزارنفری این ورزشگاه یادآور جمعیت ۱۰۰ هزارنفری همین‌جا در اواخر دهه ۶۰ است که برایشان صحبت کردم و به جبهه‌ها رفتند و پیروزی‌های بزرگی را به ارمغان آوردند؛ و شما جوان‌های عزیز هم در میدان علم و فعالیت و تحرک اقتصادی و کارآفرینی، در میدان کار و تلاش فردی و جمعی، در میدان شبکه‌سازی اجتماعی و فرهنگی، در میدان حرکت‌های لازمِ آتش به اختیار، در هرجایی ان‌شاءالله موفق خواهید بود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: دشمن می‌خواهد ملت ایران را به این نتیجه برساند که بن‌بست است، راه‌حلی وجود ندارد مگر زانو زدن و تسلیم شدن در مقابل آمریکا/ من به حول و قوه الهی و به کمک شما تا جان و توان در بدن دارم نخواهم گذاشت این اتفاق در کشور بیفتد/ دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی بعد از کنکاش فراوان، به تحریم رسیده است. اقتصاد ملی ما می‌تواند تحریم را شکست دهد و شکست تحریم، شکست آمریکا است و آمریکا یک سیلی دیگر از ملت ایران خواهد خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

قالب صحیفه. لایسنس فعال نشده است، برای فعال کردن لایسنس به صفحه تنظیمات پوسته بروید.